Addons - View Staff Online | EternalTeam.Org Xenforo Community
Neler yeni
Scorpiol                                                                                            Scorpiol VDS satın al

Duyuru - Announcement

Bu Tasarım EternalTeam® Tarafından Kara Üzüm Habbesi Dinlerken Issız Gecelerde Kodlanmıştır . İyi Forumlar.
Reklam Vermek İçin Tıklayınız...
Kaynak ikonu

Addons View Staff Online 1.0.1

indirmek için izniniz yok
1594786437629.png


"Çevrimiçi personel" widget'ını kimlerin görüntüleyebileceğini kontrol etmek için bir izin ayarı ekleyin.
Çevrimiçi personel ayrı bir pencere öğesi değildir - "members_online" pencere öğesinin bir parçasıdır.

Widget ayarları yoluyla Personelin çevrimiçi görüntüsünü küresel olarak kapatabilirsiniz, ancak bu, yöneticilerin bile kimsenin göremeyeceği anlamına gelir.

Widget görüntüleme koşulu alanını kullanan belirli kullanıcılar için tüm Üyeler çevrimiçi widget'ının (çevrimiçi Personel dahil) görüntüsünü kapatabilirsiniz - ancak bu, widget'ın her iki bölümünü de gösterir veya gizler.

Sitelerimizde, kullanıcıların destek için doğrudan personelle iletişime geçmesini engellemek ve bunun yerine yardım masamızı ve rapor yönetim sistemimizi kullanmalarını istiyoruz.

Bu izin ayarını kullanarak, kayıtlı kullanıcılar için Personelin çevrimiçi görüntülenmesini devre dışı bırakırken yöneticiler ve moderatörler tarafından görünür durumda tutabiliriz, böylece personel başka hangi personelin çevrimiçi olduğunu bilir. Bu ayrıca, Widget'ın Üyeler çevrimiçi bölümünü, Personel çevrimiçi bileşenini kimlerin görüntüleyebileceğinden bağımsız olarak, tüm kullanıcılara görüntülememize olanak tanır.

Widget yapılandırması:

Üyeler çevrimiçi widget'ında Personel çevrimiçi engellemesinin etkinleştirildiğinden emin olun:


Personel çevrimiçi bileşenini yalnızca personelle sınırlandırıyorsanız, sınırlı sayıda kullanıcı, doğru verileri almanızı sağlamak için "Gerektiğinde özel personel sorgusu çalıştır" seçeneğini açmanızı haklı çıkaracaktır.

Bu durumda, açık bırakmak güvenlidir, çünkü personel çevrimiçi listesini görüntüleme izni olmayan herhangi bir kullanıcı için otomatik olarak devre dışı bırakılacaktır.

Ancak, diğer daha büyük kullanıcı gruplarının da Personeli çevrimiçi olarak görüntülemesine izin veriyorsanız, fazladan sorguyu kaydetmek için bunu kapalı bırakmak isteyebilirsiniz - ancak Çevrimiçi Personel listesi doğru olmayabilir.

"'Çevrimiçi personel' bloğunu etkinleştir" seçeneğini etkinleştirmediyseniz, zaten kimse görmeyeceği için bu eklentiyi kullanmanın bir anlamı yoktur.

izinler :

"Çevrimiçi personel widget'ını yalnızca personel görüntüleyebilir" modelini uyguladığınızı varsayarsak, ardından konuklar ve Kayıtlı kullanıcı grubu için "Personeli çevrimiçi görüntüle" iznini "Hayır" olarak ayarlayın.


Ardından, erişim sahibi olmak istediğiniz herhangi bir kullanıcı grubu için (örn. İdari ve/veya Denetleyici), izni Evet olarak ayarlayın.

Bu iznin Üye Listelerini Görüntüle izniyle bağlantılı olduğunu unutmayın - bir kullanıcının Personel çevrimiçi listesini görüntüleyebilmesi için her ikisine de sahip olması gerekir.
Beğenmek
Rapor
Yazar
H4cktime
İndirilme
0
Görüntüleme
161
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

H4cktime ait diğer kaynakar

xenforo eklentileri xenforo eklentiler defacer VDS satın al hacker blog
Üst Alt