Addons - [OzzModz] Rules | EternalTeam.Org Xenforo Community
Neler yeni
Scorpiol                                                                                            Scorpiol VDS satın al
Kaynak ikonu

Addons [OzzModz] Rules 2.0.0 Patch Level 1

indirmek için izniniz yok
Açıklama
Bu, CMTV Kuralları Eklentisinin
yerine geçer
Bu eklenti, kurallar oluşturmanıza (başlık + açıklama) ve bunları kategorilere (başlık + simge) gruplandırmanıza olanak tanır. Bu kurallar, yeni bir kurallar yardım sayfasında süslü ve okunabilir bir şekilde görüntüleniyor.

Kullanıcılar belirli kurallara bağlantıları kolayca paylaşabilir. Kurallar sayfasına böyle bir bağlantıyla girilirken, bağlantılı bir kural vurgulanır.

Ayrıca kuralları içe / dışa aktarabilirsiniz.

Gereksinimler: XF 2.2+

CMTV Kurallarından veri nasıl içe aktarılır:

• XML verilerini CMTV/Kurallar'dan dışa aktarma
  • Her ihtimale karşı bir yedekleme yapın!
  • CMTV/Kuralları'nı kaldırma
  • OzzModz/Kuralları Yükle
  • XML verilerini CMTV/Kurallar'dan içe aktarma
Özellikler

"Kurallar" yardım sayfası

Eklenen tüm kurallar, kategoriler halinde gruplandırılmış yeni bir "Kurallar" yardım sayfasında (/help/rules) görüntüleniyor:

1565358113009-png.208146

Bir kuralın üzerine gelindiğinde, kullanıcılar küçük bir "bağlantı" simgesi görür. Üzerine tıklamak, panodaki bu kurala bir bağlantı kopyalayacaktır.

1565358267285-png.208147

Birisi böyle bir bağlantıyı açtığında, seçilen kural vurgulanır.

1565358435537-png.208148

Bu, sizin ve diğer kullanıcıların belirli bir kuralı tek bir bağlantıyla işaret edebileceği anlamına gelir. Kural numarasını yazmaya gerek yoktur (örneğin, "Kural 2.35'e bakın".

İçe/Dışa Aktarma sistemi

Kuralları içe / dışa aktarabilirsiniz. Bu, benzer kurallara sahip birçok topluluğunuz olduğunda kullanışlıdır. Sadece bir forumda bir kural oluşturun, ardından geri kalanına

aktarın.

1565358812011-png.208149

Sonuçları içe aktarma:

1565358890032-png.208150
Yazar
H4cktime
İndirilme
0
Görüntüleme
93
İlk yayınlama
Son güncelleme