Addons - [OzzModz] Amazon/eBay Parser | EternalTeam.Org Xenforo Community
Neler yeni
Scorpiol                                                                                            Scorpiol VDS satın al
Kaynak ikonu

Addons [OzzModz] Amazon/eBay Parser 2.1.2 Patch Level 1

indirmek için izniniz yok
Başlangıçta eBay ayrıştırıcısını dahil etmeyecektim, ancak XF1 eklentisinin bu bölümünü kullananlar için dahil etmeye karar verdim.

XF2'ye yükseltiyorsanız ve [SolidMean] Amazon ve eBay Ayrıştırıcısı yüklüyse, kurulu bırakın. Bu eklenti, ayarlarınızı XF2 sürümüne dönüştürür ve korur.

AÇIKLAMA
Amazon/Ebay Ayrıştırıcı Eklentisi, URL'nin kullanıcıları Amazon veya eBay'e yönlendirmesini, sırasıyla bir yöneticinin Amazon bağlı kuruluş kimliğini ve eBay kampanya kimliğini içerecek şekilde değiştirecektir. Mevcut bağlı kuruluş etiketlerini kaldırmaya çalışacak ve yalnızca bağlantı etiketinin URL'sini değiştirecek, bağlantı etiketinin sayfada görünen metnini değiştirmeyecektir.

Birden fazla Amazon ve eBay bağlı ülke programı desteklenmektedir. Seçeneklerde katıldığınız doğru program(lar)a uygun satış ortağı kimlik(ler)ini girdiğinizden emin olun.

Bu eklenti herhangi bir sorgu eklemez, yeni bir bbcode oluşturmaz ve gönderilerin, imzaların veya konuşmaların veritabanı içeriğini değiştirmez. Yalnızca sayfada görüntülenen/oluşturulan bağlantıları değiştirir. Ayrıca XenForo Link Proxy özelliği ile de çalışacaktır.

Marka bilinci oluşturma ve geri arama/eve dönüş araması kodu yoktur. Bu nedenle, bu ekin yararlılığı konusunda hiçbir garanti yoktur.

KULLANIM
1) "src" klasörünü sunucunuzdaki xenforo kök klasörünüze yükleyin.

2) Eklentiyi XenForo yönetici arayüzü üzerinden yükleyin.

3) Seçenekleri ziyaret edin ve "Amazon / Ebay Parser" seçeneğini arayın ve üzerine tıklayın.

4) Amazon Satış Ortağı Kimliklerinizi ve eBay Kampanya Kimliklerinizi sağlanan uygun metin kutularına girin. Kutuları boş bırakmak, eklentiyi devre dışı bırakır.
Yazar
H4cktime
İndirilme
0
Görüntüleme
136
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

H4cktime ait diğer kaynakar

xenforo eklentileri xenforo eklentiler defacer VDS satın al hacker blog
Üst Alt